logo

טיפים לעיצוב משרד שנעים להיות בו

בעידן שבו המשרד הפך להיות, בין אם נאהב את זה ובין אם לא, הבית שני שלנו- ניטיב לעשות אם נעצב אותו כך שיהיה לנו נעים להיות בו. לעיצוב המשרד יש גם יתרונות עסקיים רבים, היות שהוא יכול לעודד תפוקתיות בקרב העובדים ולעשות רושם חיובי על לקוחות פוטנציאליים. אז כיצד מעצבים משרד כזה?
קבלו כמה טיפים בסיסיים שיאפשרו לכם לצאת לדרך.

כך תעצבו משרד פרודוקטיבי מבחינה עסקית שיש בו גם אווירה טובה
  1. עיצוב נכון מתחיל או נגמר (תלוי איך תרצו להסתכל על זה) בארגון נכון של סביבת העבודה ומיקום נכון של הרהיטים בחלל. לפי תורת הפאנג שואי, רק הפעולות הללו, שהן אפילו לא עיצוביות גרידא, יכולות לשפר את איכות העבודה והתפוקה בזכות התרומה שתהיה להן לשיפור זרימת אנרגית הצ'י בחלל, הלא היא אנרגיית החיים שלנו. אתם לא צריכים להיות חסידי הפאנג שואי כדי להסכים על כך שסידור נכון של החלל עושה סדר בעיניים והופך אותו ידידותי יותר. טפלו בערימות הניירות שמונחות על שולחן העבודה, סדרו יפה את כל הכבלים של המכשירים האלקטרוניים במשרד שהתחברו אחד עם השני באופן שקשה להתיר ומקמו את שולחן העבודה כך שהפנים שלכם יפנו אל הדלת (אך לא ישירות אליה, אלא באיזושהיא זווית) וכך שתוכלו להיות בעמדת שליטה ולראות את המתרחש בעסק.
  2. שלבו כמה שיותר עציצים וירוק במשרד. מעבר לכך שתזכו לנשום אוויר איכותי וצח יותר, אתם תשכילו להכניס אנרגיה טובה למשרד, לאוורר אותו בצבעים נעימים ואף ליהנות מריכוז גבוה יותר היות שירוק ידוע בכך שהוא מעודד ריכוז. הטרנד החדש היום הוא להשתמש בדשא סינטטי בתוך המשרד, שיוצר לו מראה מדליק ומיוחד, ושגם יוצר אווירה מרעננת.
  3. עיצוב משרד אפקטיבי הוא כזה שכולל כמה שיותר פתרונות אחסון. אין סיבה שתיערם לכם ניירת על השולחן ושקלסרים יסתובבו במשרד ללא תכלית. בין אם מדובר בארון משרדי מעוצב, במגירות שהן חלק אינטגרלי משולחן העבודה או בשידה שיקית- חשוב שיהיה לכם איפה לאחסן את המסמכים, גם כדי לשמור על מראה אסתטי של המשרד וגם כדי שפחות תילחצו מכמויות הניירת שמצטברים לכם ושעדיין לא הספקתם לטפל בהם.
  4. הקצו קיר אחד במשרד להעברת המסר העסקי שלכם. בשפה מקצועית קוראים לקיר כזה "קיר כוח", והמטרה שלו היא להעביר את המסר הרצוי ללקוחות, לעובדים ולכל מי שנכנס בדלת המשרד שלכם. קיר כוח ניתן ליצור באמצעות תאורה מיוחדת, צבעים בולטים, תקרה גבוהה, שילוב של פריט אומנות מרשים וכן הלאה. חשוב כמובן להחליט קודם כל איזה מסר אתם רוצים להעביר ורק אחרי כן לחשוב  על האלמנטים שירכיבו את קיר הכוח שלכם.
  5. העצה האפקטיבית ביותר שיש לי אליכם היא לפנות למעצב פנים מקצועי. קשה מאוד לעצב משרד שגם יהיה כיף לשהות בו ושגם ייראה בשיק מבחינה עיצובית ללא עזרה מקצועית. ואם אתם גרים במרכז פנו ל - מעצבת פנים במרכז שמציעה שירותים באזור בו ממוקם משרדכם, והיו בטוחים שאתם פונים לאיש המקצוע הנכון.

    כדי להתרשם מעבודות עיצוב משרדים שעשיתי בעבר, ולבדוק האם אני מעצבת הפנים המתאימה לכם, כנסו לעמוד  "פרויקטים" באתר שלי.