logo

איך הופכים את המשרד למקום ביתי, מזמין ומעניין? עצות לעיצוב פנים של המשרד ממעצבת הפנים במרכז

לא שזה אידיאלי ולא שזה חלום ילדות אבל המציאות חזקה מהכל ומגיע הרגע שאתה מוצא את עצמך בשמונה בערב במשרד, אחרי יום עבודה מתיש, מחפש איפה להניח את הרגליים. בכל השעות הללו נכנסו ויצאו לקוחות מהמשרד, גם הם מן הסתם חיפשו רגע מנוחה לפני תחילת הפגישה. איך תהפוך את המשרד למקום נעים וביתי עבור האורחים והעובדים? מעצבת פנים במרכז עם עצות שימושיות

המבואה היא הפנים שלך
כמו בבית, גם במשרד, מהרגע שנפתחת הדלת, מרגישים את האנרגיה והאווירה של המקום. בשלב הזה, אומרת מעצבת פנים במרכז, מומלץ מאוד לתת תחושת מרחב במבואה, גם ובעיקר כאשר מדובר במשרדים קטנים בשטח של כ- 50 מ"ר. המרחב יוצר נוחות, תחושת ביטחון אישית ואפשרות להתרווח. צריך לקחת בחשבון שלעיתים לקוחות ממתינים לך או לצוות העובדים וזה הרגע שבו הם יסקרו את סביבתם. מומלץ, ראשית, שיהיו להם אמצעי נוחות כגון ספה סלונית, שולחן סלוני קרוב ותאורת אווירה. אפשר לתלות תמונות מעוררות השראה או שלטים עם משפטי חוכמה וגם לייצר נישות, שישמשו להנחת חפצי נוי ויופי. שולחן קטן לצד הספה, עם נגישות לשקעי חשמל בקיר, יכול להיות פרקטי למי שמעוניין  להניח מחשב נייד ולעבור על דואר, עד שתתחיל הפגישה. מעצבת פנים במרכז סבורה שבכדי שהלקוח ירגיש בבית, האווירה בכניסה למשרד צריכה לשדר ביטחון ואינטימיות, אותן אפשר לקבל גם באמצעות ריצוף, ריהוט וצבעים מתאימים. צבע השמנת יוצר מרחב ואור ולכן מועדף על מעצבת הפנים מהמרכז בעיצוב משרדים קטנים אבל לא רק הוא.

צבעוניות במשרד
מעצבת פנים במרכז ממליצה על שמנת כצבע שמעניק תחושת מרחב וניקיון אבל שילוב של בז', אפרפרים וירוקים, יתנו את הקלאסיות והנינוחות, שישלימו את התחושה הנעימה. צבעים צועקים וחמים מידי עלולים לתת את התחושה ההפוכה ואפילו ליצור לחץ. לכן, עדיפות גבוה בעיצוב המשרד היא לצבעים מרגיעים ונטרליים, שלא מהווים איום ולא גונבים את ההצגה. הצבעים צריכים להשתלב וליזרום בהתרחשויות ובעיצובים שבתוך החדרים. גם כשאתם מגיעים הביתה אתם מחפשים את השקט והרוגע, אז למה לא לתת ללקוחות שלכם להרגיש בבית?

קביעת העיצוב לפי שימוש החדרים
לקוחות באים ויוצאים ואתם נשארים רוב הזמן באותו החדר. במשך שעות רבות, מחוברים לכסא, שולחן ומחשב. מידי פעם אתם קמים להכין שתייה או מזון, יוצאים לחדר הנוחיות וחוזרים שוב לכסא. לכן, על פי מעצבת פנים במרכז, חשוב מאוד שכל החדרים ישרתו אתכם במסירות ויתנו לכם ערך מוסף. חדר העבודה צריך להיות הנח והנעים ביותר, שם אתם שוהים מרבית הזמן. הוא צריך להכיל פתרונות אכסון מתאימים ולהכיל ריהוט נקי ובהיר, שלא יכביד על האנרגיות ולא ימאס עליכם.

המלצה ממעצבת פנים במרכז לחדרי שירותים ומטבח
לעומת זאת, חדר הקבלה צריך להכיל שולחן קבלה מזמין, העונה לצרכים של העובדים שמקבלים קהל וגם מאפשר להם לעבוד באינטימיות ופרטיות. כסאות נוחים ומזמינים, שילוב כריות תומכות ואביזים משלימים, יכולים בהחלט לייצר את הנוחות הנדרשת. חדרים נוספים, כגון מטבח ושירותים, ראויים למלוא תשומת הלב, אפשר לשלב בהם ריצוף וחיפוי ייחודיים שיוצרים עניין ומשלימים את העיצוב הכולל ובעיקר, להפוך אותם לשימושיים ונוחים, ממש כמו בבית. מעצבת הפנים במרכז מציעה לא להתבייש לבחור את מחזיק נייר הטואלט המקורי ביותר ולהניח מתקן לעיתונים או מדף עם מבשמים וחפצי נוי שונים. כל חדר הוא בית וככזה כדאי לתת לו את המראה והתחושה הביתית.